Opinie

 1. Agnieszka - wakacje 2015:

  Mango jest super! Cudowne miejsce w fajnym zakątku Rewala. Serdeczni właściciele, dbający o gości i wyjątkową atmosferę .Dziękujemy. Agnieszka, Tomek i Oskar

  30 sierpnia 2015
 2. Jarek - Kuchnia:

  Rewelacyjna kuchnia – coś dla smakosza regionalnej (i nie tylko) kuchni. Bardzo sympatyczni gospodarze.

  1 czerwca 2015
 3. julita - Majówka 2015:

  Gorąco polecam!!! Prześliczny ośrodek, sympatyczni i bardzo gościnni właściciele. Porządek i piękna okolica. Nowa altanka naprawdę świetna. Pozdrawiamy Serdecznie Julita i Marcin. Napewno jeszcze wpadniemy.

  11 maja 2015
 4. Eugeniusz z Pogwizdowa - Wakacje sierpień 2012:

  Miłe wspomnienia z MANGO, które pozostają w pamięci powodują, że osobom wybierającym się nad nasze morze BARDZO POLECAM to urocze miejsce wraz z uśmiechniętymi właścicielami, którzy bez względu na pogodę tworzą wspaniałą atmosferę. Małgosiu, Marku oraz Basiu dziękujemy i serdecznie Was pozdrawiamy Genek, Danka oraz Marek.

  2 września 2012
 5. Jola i Andrzej - Majówka 2012:

  Zdecydowaliśmy się na wypoczynek poza sezonem. Po zgiełku miejskim i gonitwie w pracy miesiąc maj to chyba najlepszy okres na relaks. Mała liczba wczasowiczów pozwala na spokojne spacery po plaży, pełny luz w barach i sklepach. Dom „Mango” ma nowe, ładne pokoje oraz aneks kuchenny. O tej porze pełna swoboda na tarasie, w altanie, przy grillu czy też bez kolejki rower lub gra bez ograniczeń w tenisa stołowego. Właścicieli pensjonatu poznaliśmy jeszcze na kempingach w Międzywodziu. Niestety nie mieliśmy możliwości korzystać przez dłuższy czas z urlopów, jednak jak nadarzyła się okazja wyjazdu, decyzja była jedna – jedziemy do państwa Wąsików. Sposób prowadzenia domu gościnnego daje gwarancje spokojnego wypoczynku. POLECAMY!!! Pani Małgosiu ,Panie Marianie bardzo dziękujemy .

  22 maja 2012
 6. Natalia Włodarczyk Zielona Góra - Majówka 2012:

  Byłam w MANGO pod koniec kwietnia br i na pewno jeszcze tam wrócę! Właściciele przesympatyczni, pokoje super, blisko do morza. Klimat wspaniały. POLECAM!

  3 maja 2012
Wpisz się do naszej księgi gości